Costadoro

Historie této značky sahá až do roku 1890, kdy byla značka Costadoro založena ve městě Turín. Tehdy Oreste Beccuti otevřel v ulici Via Pietro Micca v Turíně obchod s kávou s názvem Costadoro, který se brzy stal ústředním místem pro všechny milovníky kvalitní kávy z celého Turína.

Z rodinné kavárny se následně stala moderní společnost zabývající se pražením nejkvalitnější kávy, která je úspěšná nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Skupina Costadoro Group, dlouholetý výrobce pražené kávy pro gastronomii (HO.RE.CA), patří dnes mezi nejúspěšnější průmyslové společnosti v severní Itálii s více než 150 miliony šálků kávy servírovaných každý rok. Káva Costadoro je zastoupena ve více než 30 různých zemích.

Díky své kvalitě si tato káva získává i velice vlivné a důležité odběratele, jako například Kreml v Moskvě nebo slavný Hotel de Paris v Monte Carlo.

1 položek celkem
Zrnková káva Costadoro Arabica 1 kg min
539 Kč

Je velmi návyková káva se specifickou chutí přímo stvořená pro zvláštní události. Káva Costadoro Arabica, dříve známá pod označením Master Club, se skládá z 8 druhů...

427

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz