Mletá káva Filicori Zecchini Forte Espresso - dóza 226 g

287 Kč 249,57 Kč bez DPH 8,89 Kč / 7 g
Skladem do 3 dní od objednání
Můžeme doručit do:
21.1.2022

Mletá káva Filicori Zecchini Forte Espresso je prestižní směs kávy nejvyšší kvality 80% Arabica (Brazilie, Costa Rica, Etiopie, Mexico, Ekvádor, Columbie) a 20% Robusta (Indie) s velmi jemným stupněm namletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mletá káva Filicori Zecchini Forte Espresso je prestižní směs kávy nejvyšší kvality 80% Arabica (Brazilie, Costa Rica, Etiopie, Mexico, Ekvádor, Columbie) a 20% Robusta (Indie) s velmi jemným stupněm namletí.

Proces mletí jsme nastavili přesně tak, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výtažku kávy ve Vašem šálku. Doporučujeme všem, kdo hledají svěží, mletou a vždy správně dávkovanou kávu. Balení nabízíme ve třech různých verzích: hrubší stupeň mletí pro užití v moka kávovaru(MOKA), střední pro využití ve French pressu (FRENCH PRESS) a konečně s velmi jemným stupněm namletí pro espresso kávovar pro domácí spotřebu (ESPRESSO).Forte je výraznou a odvážnou směsí 7 druhů kávových zrn. Plná, chutná káva, která nabízí hladkou chuť, intenzivní vůni a špičku na okraji hořkosti. Známky pečených cereálií a dlouhotrvající chuť, činí Forte ideální směsí pro milovníky silnější kávy, která nabízí skvělý zážitek z chuti. Směs Forte byla certifikována Národním institutem italského espresso(INEI).

Doplňkové parametry

Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 0.226 kg
Složení směsi: 80% Arabica / 20% Robusta
Obsahuje kofein: Ano
Balení: 226 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firmu Filicori Zecchini založili v Boloni v roce 1919 pánové Aldo Filicori a Luigi Zecchini. Posilovaná o konkrétní zkušenosti získávané den po dni v malém obchůdku v centru města, spoluzakladatelé pochopili, jak důležité je nabízet svým zákazníkům výrobek trvale vysoké a stejné kvality. Proto se rozhodli osobně řídit a sledovat celý výrobní proces, počínaje kávovým zrnkem až k samotnému šálku kávy Espresso.

V tomto duchu byla založena firma Filicori Zecchini, která již nebyla pouhým snem a která se rychle stala známou ve městě Boloni jako synonymum pro opravdovou „kávu". Od roku 1919 uplynula dlouhá cesta ale firma je dodnes, o téměř století později, stále řízena stejnými rodinami zakladatelů. Navzdory průmyslovým dimenzím, dosaženým od padesátých let minulého století, zůstala firma věrná filozofii, která slučuje řemeslnickou vášeň s technologickými novinkami, kde však ani zvýšená automatizace nikdy nedojde tak daleko, aby nahradila přímý zásah člověka. Obdobně jako ti, kteří jsou oddáni opravdovému Umění, i my se věnujeme vytváření nezaměnitelných výrobků.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz