Kávové kapsle Filicori Zecchini Single Origin Arabica Brasile kompostovatelné pro Nespresso 10 ks

130 Kč 113,04 Kč bez DPH
Na dotaz

Kávové kapsle Filicori Zecchini Single Origin Arabica Brasile obsahují Arabicu sušenou přírodním procesem kávových třešní na slunci - to je jedno z mála, které dodává této kávě mimořádně zaoblenou a vyváženou chuť. I přes to, že chuť vytrvalá, je jemná s ovocnými přívlastky sušených švestek a ostružin. Hořké tóny jsou zde minimální. Na závěr převládá chuť mandlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávové kapsle Filicori Zecchini Single Origin Arabica Brasile obsahují Arabicu sušenou přírodním procesem kávových třešní na slunci - to je jedno z mála, které dodává této kávě mimořádně zaoblenou a vyváženou chuť. I přes to, že chuť vytrvalá, je jemná s ovocnými přívlastky sušených švestek a ostružin. Hořké tóny jsou zde minimální. Na závěr převládá chuť mandlí.

Kapsle jsou vyrobeny 100% z rostlinných složek a po 23 týdnech v půdě změní strukturu na kompost a tím půdu obohacují.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové kapsle a pody
Kompatibilita: Nespresso
Množství: 10 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firmu Filicori Zecchini založili v Boloni v roce 1919 pánové Aldo Filicori a Luigi Zecchini. Posilovaná o konkrétní zkušenosti získávané den po dni v malém obchůdku v centru města, spoluzakladatelé pochopili, jak důležité je nabízet svým zákazníkům výrobek trvale vysoké a stejné kvality. Proto se rozhodli osobně řídit a sledovat celý výrobní proces, počínaje kávovým zrnkem až k samotnému šálku kávy Espresso.

V tomto duchu byla založena firma Filicori Zecchini, která již nebyla pouhým snem a která se rychle stala známou ve městě Boloni jako synonymum pro opravdovou „kávu". Od roku 1919 uplynula dlouhá cesta ale firma je dodnes, o téměř století později, stále řízena stejnými rodinami zakladatelů. Navzdory průmyslovým dimenzím, dosaženým od padesátých let minulého století, zůstala firma věrná filozofii, která slučuje řemeslnickou vášeň s technologickými novinkami, kde však ani zvýšená automatizace nikdy nedojde tak daleko, aby nahradila přímý zásah člověka. Obdobně jako ti, kteří jsou oddáni opravdovému Umění, i my se věnujeme vytváření nezaměnitelných výrobků.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz